Stavanie májov na 1. mája Najviac ľudí bežiacich so psami po uliciach obce Halič Levočské rekordy - motorkári vs pirohy, veľká zemiaková placka, pečenie placiek 3 a príspevok pre malú Lianku E-shop rekordmanov - kúpou podporíte naše občianske združenie.
Designer: Joomla Templates 3.2

Postup podanie žiadosti - stránka knihaslovenskychrekordov.sk:

1, Spoluprácu začína s GDPR - ochrana osobných údajov klinknite na    LINK TU .  Po prečítaní textu v dolnej časti je link na formulár. Vyplníte meno a priezvisko, email a súhlas odošlite. 

2, Prví žiadatelia potom si podajú žiadosť o spoluprácu - na túto stránku budú automaticky presmerovaný. Neprehliadnite v pošte aktivačný e-mail, až po odkliknutí linku je vaša žiadosť aktívna. Do pošty vám príde e-mail, že vaša žiadosť bola prijatá. Zaregistrovaní v GDPR pokračujú na cez tento   LINK TU.  

3, Po vzájomnej komunikácii o hodnote rekordu, jeho realizácii, objasnení nákladov vám zašleme prvý e-mail. Tu je aj dopyt na vek žiadateľa. V prípade, že žiadateľ má menej ako 16 rokov, potrebný súhlas rodičov. 

4, V e-shope https://rekordy.sk/ si objednáte službu Registrácia rekordu - osoba, Kód produktu: A-001 medaliu, pohár. Po ujasnení podmienok spolupráce je skompletovaná objednávka, ktorú potom uhradíte.

Dôležité je, že počas komunikácie budete používať v komunikácii vaše číslo rekordu + názov. Bez toho sa vybavovanie vašej požiadavky spomalí.

 5, V ďalšom bode realizujete rekord, zdokumentujete ho a pošlete dáta cez https://wetransfer.com/
 
Uvádzate tam tieto údaje:

To e-mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Your e-mail zadáte tu váš email

Message - tu skopírujte číslo vášho rekordu- vzor 2020_123 MAXIZBIERKA NOHAVIC.

Zbaľte súbory do jedného adresára, neposielajte fotografie po jednom kuse, možno video pošlite osobitne, je to vždy väčší objem dát.

O prijatí podkladov a výsledku rekordu vás budeme priebežne informovať.

Link na stránku občianskeho zruženia - TU.  Na nej si môžete podať žiadosť o spoluprácu cez tento text -   LINK NA FORMULÁR TU. 


Žiaľ, podklady poštou neprijímame, len vo výnimočných prípadoch.

Thursday the 13th. © Copyright 1998 - 2020, All rights reserved, Igor Svítok.