Najväčší živý hastag vytvorilo v Bratislave 1.075 rekordmanov zo Slovenskej sporiteľne Rekordný hod goralským klobúkom do diaľky - 11,15 m Team Kangoo DS alebo skákanie v špeciálnych odpružených topánkach - 28 hodín Najviac vytvorených pozdravov v tvare hviezdy vzniklo v Krupine
Designer: Joomla Templates 3.2

STARÁ MYJAVA 9. 2. 2018 - V lyžiarskom stredisku SKILAND sa uskutočnil rekord, z ktorého tuhla krv v žilách, teda najmä jej aktérom. Ideálne podmienky na zasnežovanie, snežné delo, traja odvážlivci v plavkách, jedna z nich dáma. RÁDIO ANTENA ROCK sa venuje celkom veselej a odvážnej téme vo svojom rockekerskom vysielaní - HECNI SA. Čo sa tam už všeličo robilo nájdete na ich webstránke. No tentoraz išlo ozaj do tuhého. Doteraz sa nikto o takýto rekord nepokúšal, preto tu v SKILANDE položili latku ustanovujúcej rekordu - najdlhšie odolávanie zasnežovaniu v plavkách. Trojica - Ľuba Tomášiková, Viktor Schiller a Ivan Čáni stáli vo vzdialenosti 10 metrov od neúprosného chrliča technického snehu. Na očiach mali okuliare, a v očiach odvahu čo najdlhšie vydržať.

Stopky v rukách komisára začali odkrajovať prvé sekundy, postupne minúty. Tým, kto najdlhšie vydržal bol Lipták Ivan Čáni s časom 18 minút a 7 sekúnd. Okrem certifikátu a medaily si vybojoval 5 galónov piva, v prepočte 20 litrov zlatého moku. Po tomto hrdinskom výkone padol teplý čaj vhod najmä rekordmanom. Pochutili si na ňom aj ostatní, čo zabezpečovali toto mrazivo-veselé podujatie. K odvážnemu výkonu blahoželáme aj Ľube a Viktorovi.

 DSCN4547

DSCN4535

DSCN4532

DSCN4553

DSCN4576

DSCN4586

DSCN4592

DSCN4603

FOTO: Slovenské rekordy

Sunday the 20th. © Copyright 1999-2019 Igor Svítok Všetky práva vyhradené! Slovenské rekordy.