Najväčší živý hastag vytvorilo v Bratislave 1.075 rekordmanov zo Slovenskej sporiteľne Rekordný hod goralským klobúkom do diaľky - 11,15 m Team Kangoo DS alebo skákanie v špeciálnych odpružených topánkach - 28 hodín Najviac vytvorených pozdravov v tvare hviezdy vzniklo v Krupine
Designer: Joomla Templates 3.2

MARTIN 12. 8. 2018 - V kultúrnej sále Kriváň vo Vrútkach sa opäť prezentovala svojim originálnymi prácami Eva Kuciaková. Fotografka s veľkou dávkou trpezlivosti, predstavivosti, chuťou pracovať na jednej téme aj dlhšie obdobie. Rok i tri. A takáto práca opäť priniesla svoje ovocie. Otvorila oči mnohým návštevníkom výstavy a ponúkla im nezvyčajne motívy z vecí či prírodných javov, ktoré su pre drvivú väčšinu populácie niečím možno až zbytočným, nepodstatným, či nezaujímavým. Ak sa však snaženie zosumarizuje a odprezentuje prekvapí každého, čo všetko sa dá pekne nafotografovať.
Klobúk dole pred touto dámou - fotografkou, lebo teraz sa predstavila dvojrekordom - kolekciu snímkou divých makov a detailov ľadu. Kolekcia makov pozostávala zo 400 fotografií a detailné zábery ľadu - išlo o zábery zamrznutých kaluží a mlák bolo rovných 600 kusov. Autorka našla v každom zábere niečo nové a neboli dva rovnaké motívy. svoje dielo prezentovala na verejnosti v polovici júla 2018 a predstavila všetky snímky. Pani Kuciakovej k jej snahe blahoželáme a prajeme veľa tvorivých úspechov.

kuciakova maky lad 07

kuciakova maky lad 06

kuciakova maky lad 01

kuciakova maky lad 05

kuciakova maky lad 08

 kuciakova maky lad 09

kuciakova maky lad 10

kuciakova maky lad 11

kuciakova maky lad 04

kuciakova maky lad 09

 FOTO: Slovenské rekordy/archív rekordmanky

Friday the 18th. © Copyright 1999-2019 Igor Svítok Všetky práva vyhradené! Slovenské rekordy.