Sviečky Marty Kušnírovej z Lastomíra opäť zaujali Ôsmaci z tabuľky prvkov naskladali dovedna 643 rôznych slov V Sládkovičove vytvorili perfektný rekord s tekvicami, svietilo ich tam 310 kusov Rekord v skoku do výšky na bicykli má hodnotu 127 cm
Designer: Joomla Templates 3.2
Hviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívneHviezdy sú neaktívne
 

BRATISLAVA 02. 03. 2024 - V bratislavskom Pump fitness center sa uskutočnil  rekord v angličákoch. Pokúsil sa oň Maroš Kudlík z Komárna. Rozhodol sa pre formu rekordu na čas - 1.000 cvikov - angličákov za čo najkratší čas. Jeden angličák totižto pozostáva z drepu, skoku, kľuku, ďalšieho skoku a drepu. Takže už vykonanie jedného opakovania má obrovské nároky na kardiovaskulárnu zdatnosť. Maroš na to potreboval  2 hod. 9. min  a 21,18 sec. K jeho úspešnému rekordu blahoželáme zasielame certifikát a medailu. Tento náročný rekord pripravila Športová Nadácia Kotrmelec.

angl 01

angl 04

angl 05

angl 02

angl 06

angl 03

angl 07

 

  FOTO: © SLOVENSKÉ REKORDY/archív organizátora rekordu

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie textov a fotografií zo zdrojov webstránky slovenskerekordy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora je porušením autorského zákona.

Monday the 17th. © Copyright 1998 - 2024, All rights reserved, Igor Svítok.