Sviečky Marty Kušnírovej z Lastomíra opäť zaujali Ôsmaci z tabuľky prvkov naskladali dovedna 643 rôznych slov V Sládkovičove vytvorili perfektný rekord s tekvicami, svietilo ich tam 310 kusov Rekord v skoku do výšky na bicykli má hodnotu 127 cm
Designer: Joomla Templates 3.2

Hodnotenie používateľov: 5 / 5

Hviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívneHviezdy sú aktívne
 

BRATISLAVA 12. 06. 2024 - Rekordman z Bratislavy Jozef Horvatovič nám poslal dokumentáciu, z ktorej vyplynulo, že súčasne študoval na viacerých školách. Išlo o štúdíjný rok 2007 / 2008. Jeho štúdium sa prelínalo štúdiom na gymnáziu, v sociálno-právnej činnosti, v hospodárskej informatike, a v oceňovaní majetku. Z hľadiska vzdelávacích ustanovizní išlo o gymnázium, pomaturitné štúdium 2x a vysoká škola. Počet vzdelávaní je 4. K tomuto p. Horvatovič doložil dokumentáciu a z oblasti vzdelávania, pribudol do Knihy slovenských rekordov ďalší zaujímavý zápis.

IMG 2710

IMG 2738

FOTO: © SLOVENSKÉ REKORDY/archív organizátora rekordu

Všetky práva vyhradené. Publikovanie alebo ďalšie šírenie textov a fotografií zo zdrojov webstránky slovenskerekordy.sk bez predchádzajúceho písomného súhlasu autora je porušením autorského zákona.

Tuesday the 23rd. © Copyright 1998 - 2024, All rights reserved, Igor Svítok.